Ile czasu trwa zabawa?

Zabawa trwa 60 minut. Jest to Was czas na wydostanie się z pokoi rozwiązanie zagadek ale dzięki waszemu sprytowi i kooperacji uda możecie wyjść szybciej.

Ile osób może uczestniczyć w grze?

Next Level oferuje możliwość gry w kilku wariantach. Szczegóły opisane są w opisie pokoi i cenniku.

Rabaty ( urodziny, dwa pokoje)

URODZINY- po okazaniu dokumentu potwierdzającego urodziny uczestnika danego dnia uzyskacie 10 zł zniżki na wejście do pokoju

II POKÓJ- Jeśli grupa chce skorzystać z wejścia do drugiego pokoju tego samego dnia uzyska 10 zł zniżki na drugi pokój

Zarezerwowaliśmy grę na konkretną godzinę o której mamy przyjść?

Najlepiej 10 minut wcześniej. Nasz mistrz gry wprowadzi Was w fabułę pokoju i wyjaśni zasady związane w pokojem byście bez problemu mogli świetnie się bawić

Co jeśli nie uda nam się rozwiązać zagadki w 60 minut?

Nic straconego. Mistrz gry uwolni was z pokoju. I w każdej chwili możecie do nas wrócić i spróbować ponownie wyzwania. A co najważniejsze zostaną wam wspomnienia i doświadczenia związane z pokojem który wybierzecie.

Czy mogę zorganizować imprezę w Next Level na specjalną okazję?

Oczywiście. Wybór Escap Roomu na rozpoczęcie urodzin, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego a nawet imprezy integracyjnej firmowej jest świetnym pomysłem. W tej sprawie wystarczy skontaktować się z nami meilowo…… a my dołożymy wszelkich starań by sprostać Waszym oczekiwaniom.

Co jeśli utkniemy w którymś momencie?

Spokojnie. Nie bójcie się od tego jest Mistrz gry by was naprowadzić na rozwiązanie zagadki. Jeśli stwierdzicie że utknęliście w sytuacji bez wyjścia możecie w każdej chwili skontaktować się przez łoki toki i uzyskacie pomoc.

Co się stanie jeśli uszkodzę jakiś ważny przedmiot lub mechanizm?

Rozwiązanie zagadek nie wymaga użycia dużej siły więc spokojnie wszystko działa jak być powinno. Jeśli coś z premedytacją uszkodzicie w taki wypadku będziecie musieli ponieść koszty naprawy.

Czy potrzebna jest specjalistyczna wiedza by rozwiązać zagadki?

Nie. Wystarczy otwarty umysł, spostrzegawczość, kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Czy Next Level ma odbiory? Czy w lokalu jest bezpiecznie?

Tak. Mieliśmy odbiór sanepidu i Państwowej Straży Pożarnej. Przeszliśmy również ćwiczenia przeciwpożarowe. W każdym pokoju jest wmontowany przycisk paniki w razie gdyby uczestnik  poczuł by się źle lub z jakiś innych powodów chciał by się wydostać.

Czy są ograniczenia wiekowe?

Tak. Osoby poniżej 16 roku życia muszą przyjść z opiekunem.

This will close in 20 seconds